Miejsce pracy: Niechorze i Pogorzelica- plaża nadmorska ogólnodostępna

Termin pracy: od 27.06.2020 r. do 03.09.2020 r.

Firma „DORAN” jest jedną z najdłużej działających na Wybrzeżu – od 1994 r. nieprzerwanie. Zabezpieczamy plaże morskie na odcinku 5 km, wystawiając 8 stanowisk ratowniczych tworzących 5 sektorów. Stanowi to duże wyzwanie dla nas, gdyż sektory są porozdzielane odcinkami niestrzeżonymi o długościach 500 m – 1500 m, na których najczęściej dochodzi do akcji. Istnieją sektory o bardzo dużym zagrożeniu, ale są też statystycznie inne spokojniejsze.

Zatrudniamy w sezonie 30 ratowników, którzy muszą się dobrze zgrać, aby podołać tym zadaniom.

Przyjmujemy wszystkich – z doświadczeniem morskim lub bez (nawet świeżo po kursach), starając się zachować proporcje płci 50%, głównie ze względu na codzienne prace wymagające min. sprawności fizycznej związanej z dostarczeniem sprzętu na stanowiska i linię brzegową .

Praca w godzinach 10.00 – 18.00

W dni niepogodne 30% dyżuruje na plaży, reszta pozostaje w dyspozycji szefa w razie zmiany warunków atmosferycznych – odpoczynek ew. pomoc przy konserwacji sprzętu.

Wyżywienie: całodzienne. Nie pobieramy opłat za posiłki ani nie potrącamy z pensji!!!

Zakwaterowanie: zapewniamy zakwaterowanie. Za zakwaterowanie również nie pobieramy opłat!!!

Ubranie do pracy zapewnione przez pracodawcę (spodenki, koszulka, czapka z daszkiem, kurtka oraz długie spodnie).

Wynagrodzenie: 4200 zł.

Jest sporo sprzętu: łodzie motorowe, skuter z platformą ratowniczą, deska ratownicza i inne – każdy kto będzie chciał, będzie mógł spróbować zaznajomić się z nim.

Organizujemy jedynie szkolenia wewnętrzne. Kursy zostawiamy innym, choć mamy prawo je organizować.

Mamy trudne plaże (brak ciągłości plaży strzeżonej, liczne ostrogi, molo), które gwarantują zdobycie profesjonalnego doświadczenia i na tym chcemy się koncentrować.

Nie robimy porannych zapraw, nie włączamy stoperów, ale zależy nam na sprawności fizycznej i umiejętności prowadzenia akcji i działania w zespole i w tym celu się szkolimy.

Możliwość podjęcia pracy w dowolnym terminie i na dowolny czas. Zatrudniamy również na krótkie okresy. Możliwość odbycia płatnego stażu. W przypadku dużej liczby chętnych preferowane są osoby deklarujące się na co najmniej miesięczny okres pracy.

W celu zaaplikowania do naszej firmy proszę wykonać następującą procedurę:

1. Proszę otworzyć przygotowane podanie do pracy;
2. Wypełnić dopuszczone pola w formularzu;
3. Prześlij skan podpisanego podania;
4. Prześlij swoje CV (dodaj do niego punkt odnośnie swojej sprawności fizycznej, uprawianych sportów, warunków fizycznych waga i wzrost);
5. Dołącz skany swoich uprawnień, zaświadczenia KPP oraz uprawnień przydatnych w ratownictwie;

Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: biuro@doran-ratownictwo.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce kontakt

Osoby zainteresowane pracą u nas, poza kontaktem e-mailowym, proszone są również o kontakt telefoniczny (tel. 507 159 877 lub 601 711 173)

JEŚLI JESTEŚ ZDECYDOWANY LUB POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI